Ebruli Butik Kurabiye

Kiz Bebek Kurabiyeleri

KIZ BEBEK BUTİK KURABİYELERİ
   

Dünyadaki en eşsiz duygudur anne-baba olmak. Minicik ellerin dünyanızı güzelleştirdiğini hissetmek. Dünyaya gelen bir MELEK...
    Onun gelişini daha da güzelleştirin. Herkes bir MELEĞİN dünyaya geldiğini bilmeli. Haber verin herkese bu eşsiz duygunuzu. Tabi ki ikramlarnızla. Çok para harcamadan da yapabilirsiniz bunu. Kurabiyelerimiz bunun için varlar. Biz MELEKLERİNİZ doğduğunda, ilk diş heyecanınızda da ilk yaş heyecanınızda da yanınızda ve burdayız.
    İzin verin kurabiyelerimiz bu eşsiz duygularınızı anlatmaya yardım etsin. Mutlu olun çünkü siz ANNE-BABASINIZ.


NASILSİPARİŞ VERİLİR?

Kız bebek kurabiyelerimiz sipariş alındıktan sonra kişiye özel hazırlanır. Ambalajlanıp kurdela ile süslenerek özel kutusu içinde taze taze kargolanır. Kurabiye siparişlerinizi 08.00-23.00 saatleri arasında 0535 243 88 23 Nolu sipariş hattımızdan ya da ebrulikurabiye@hotmail.com mail adresinden verebilirsiniz.Mail yoluyla verilen siparişlerde telefon numarası bırakmanız önemle rica olunur. Kurabiye üzerindeki yapacağınız değişiklikler sipariş verilirken belirtilmelidir.

Kız bebek kurabiyelerinizin ödemesini sipariş aşaması tamamlandıktan sonra size ileteceğimiz kurumsal banka hesabımıza banka havalesi, EFT veya TC. ZİRAAT BANKASI atm'lerinden ödeyebilirsiniz.

Tüm bebek kurabiyelerimiz  büyük boydur. Ayrıca seçtiğiniz kurabiyeler isteğe göre kare kutu, kalpli kutu, metal kutu ile gönderilmektedir.Biberon bebek kurabiyesi Emzik bebek kurabiyesi Patik bebek kurabiyesi Önlük bebek kurabiyesi Bebek arabası bebek kurabiyesi Zıbın bebek kurabiyesi Papatya bebek kurabiyesi Uyuyan bebek kurabiyesi Uyuyan bebek kurabiyesi Uyuyan bebek kurabiyesi Uyuyan bebek kurabiyesi Hello Kitty bebek kurabiyesi Baykuş bebek kurabiyesi Mickey Mouse bebek kurabiyesi Diş bebek kurabiyesi Diş bebek kurabiyesi Bir yaş bebek kurabiyesi Bir yaş bebek kurabiyesi Bir yaş  bebek kurabiyesi Bir yaş bebek kurabiyesi Bir yaş bebek kurabiyesi Kral Tacı bebek kurabiyesi Kraliçe Tacı bebek kurabiyesi Balonlu Çerçeve bebek kurabiyesi Karışık bebek kurabiyesi

KARGO/KURYE TESLİMAT ÜCRETİ

Kız bebek kurabiyelerin kargo ücreti, kurabiyelerinizi teslim alırken kapıda ödenir. Bu yüzden tüm kargolarımız anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO güvencesiyle  Türkiye’nin tüm illerine alıcı ödemeli olarak gönderilir. Eğer hediye olarak gönderimini yapacaksanız, kurabiyelerin ücretine kargo ücretini ekleyerek ödemenizi yapabilir, böylelikle kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenerek alıcı tarafından ücret talep edilmez.


Bu web sitesi ücretsiz olarak Bedava-Sitem.com ile oluşturulmuştur. Siz de kendi web sitenizi kurmak ister misiniz?
Ücretsiz kaydol